godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Ferie zimowe

Z okazji ferii zimowych życzymy Wam, drodzy Nauczyciele i Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas pozwoli zregenerować siły, dostarczy niezapomnianych wrażeń. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Prosimy też, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących.
Widzimy się 3 lutego.

Dyrekcja
Zespołu Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015