godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Kolejny sukces informatyków! Brawo!

W dniu wczorajszym trzech uczniów klas informatycznych (Arkadiusz Skibiński, Jacek Lisik, Mateusz Vogelgesang) zrzeszonych w grupie projektu IT Szkoła zostało obdarowanych nowiutkimi smartfonami. Uczniowie pod opieką p. Gawła brali udział w ogólnopolskim świątecznym konkursie graficznym powiązanym z kursami e-learningowymi. Jest to dowód na to, że aktywność i czynne działanie dają owocne i bardzo cenne efekty. W konkurs było zaangażowanych kilkudziesięciu innych informatyków, wszyscy stworzyli i wysłali na konkurs swoje kartki świąteczne. Gratulujemy!

J.Kasprzyk

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015