godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

WIELKI SUKCES INFORMATYKÓW ZSTIO

Uczniowie ZSTiO brali udział w ogólnopolskiej VII edycji Komputerowego Biathlonu. Jest to konkurs, w którym w każdym tygodniu drużyna przysyła odpowiedź na zadanie konkursowe. Zadania mają bardzo zróżnicowany poziom. W sumie było 6 zadań konkursowych m.in wykonanie wizytówki, wykonanie baneru szkoły, wykonanie prezentacji o nowościach rynkowych oraz nakręcenie filmu w postaci wiadomości branżowych.
Nasi uczniowie pokonując 110 innych drużyn z całej Polski zajęli w tym turnieju drugie miejsce. Dodatkowo cieszy fakt współpracy pomiędzy uczniami, ponieważ w skład drużyny szkolnej wchodzą informatycy z klasy 3I,3IM, 4I, 4IM.Serdecznie gratulujemy.
The Fast Fingers reprezentująca Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu, w składzie: Aleksnader Patschek (kapitan), Arkadiusz Skibiński, Przemysław Batóg, Mateusz Chruszczycki, Dariusz Bujak, Michał Perka i Jakub Mendel. Opiekę nad zespołem sprawował Pan Witold Krieser.

W.Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015