godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mikołaj ZSTiO w okolicznych szkołach

Jak co roku Święty Mikołaj ZSTiO wraz ze swoją świtą: Aniołkami i Diabłami, odwiedził uczniów zaprzyjaźnionych szkół z Szombierek: Gimnazjum nr 7, Szkoły Podstawowej nr 44, Szkoły Podstawowej nr 45 oraz oczywiście, uczniów Gimnazjum nr 6. Mikołaj rozdał słodycze, niektórym rózgi, ale wszystkim dobre świąteczne słowo. Były zdjęcia, zaproszenia na odwiedziny oraz pozdrowienia od Dyrekcji i uczniów naszej szkoły. Było miło i sympatycznie, za co dziękujemy Dyrekcjom oraz naszym szkolnym "mikołajkom". "

zobacz zdjęcia

I.Michalik

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015