godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wycieczka klasy 4IM

Trzy dni górskich widoków, ładnej pogody, ale przede wszystkim grupa zgranych ze sobą ludzi, która bardzo dobrze się rozumie. To krótkie zdanie w zupełności wystarczyłoby, by opisać klimat, jaki towarzyszył wycieczce klasy IV informatyczno-mechatronicznej, która w dniach 13-15 listopada wybrała się do Wisły. Podziwianie widoków na górskich szlakach, czas wolny w centrum miasta, grillowanie, dobra muzyka, przy której do tańca udało się namówić nawet pilnujące nas panie nauczycielki to tylko niektóre atrakcje, które towarzyszyły nam przez te trzy dni. Teraz, gdy już wróciliśmy, możemy spokojnie zająć się przygotowaniami do czekających nas egzaminów… i liczyć, że po zakończeniu szkoły uda nam się w takim gronie ponownie wybrać na podobny wyjazd, by wspólnie spędzić czas. Innym klasom pozostaje jedynie życzyć, by ich wycieczki były równie udane jak nasza!      

  R.Gałkiewicz

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015