godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

XV Bytomskie Spotkania Europejskie

W dniu 12 listopada 2013r. w auli bytomskiej budowlanki odbyła się inauguracja XV Bytomskich Spotkań Europejskich. Nasze miasto odwiedzili goście z miast partnerskich: Drohobycza, Vsetina i Recklinghausen . Przedstawiciele naszego Szkolnego Klubu Europejskiego w składzie: Maciek Hyla, Dawid Żugaj, Adam Strachanowski, Darek Bujak oraz Filip Olszański mogli spotkać się z młodzieżą z Ukrainy, Niemiec oraz Czech i uczestniczyć wspólnie w warsztatach komunikacyjnych dotyczących różnic międzykulturowych. zobacz zdjęcia

K.Bielecka

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015