godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

"Przy kuchennym stole. Wnętrza i smaki kuchni śląskiej"

W dniu 15.11.13 w godzinach popołudniowych chętni uczniowie z kl. I b i I c gimnazjum zwiedzili wystawę pt. "Przy kuchennym stole. Wnętrza i smaki kuchni śląskiej". Wernisaż miał miejsce w budynku Muzeum Górnośląskiego przy ul. Korfantego w Bytomiu. Uczniowie mogli zobaczyć, jak zmieniała się kuchnia - jedno z najważniejszych w śląskiej tradycji miejsc w domu, a także skosztować śląskiego kołocza. Ekspozycję można zwiedzać do 27 kwietnia 2014 roku. Organizatorzy serdecznie zapraszają. zobacz zdjęcie

S.Tubis

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015