godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

II miejsce w strzelaniu z karabinka sportowego "Młody Strzelec 2013r."

W piątek, 15.11.13r. chłopcy z klasy 3a gimnazjum wywalczyli drużynowo II miejsce w Miejskich Zawodach Gimnazjalistów „Młody Strzelec 2013r.”, w strzelaniu z karabinka sportowego. W skład drużyny weszli: Kamil Kusch, Dawid Sukowski i Szymon Witkowski. Dodatkowo na podium, w klasyfikacji indywidualnej znalazł się Szymon Witkowski , który zdobył srebrny medal. Strzelcom serdecznie gratulujemy.

E.Kowalczyk

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015