godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

2 miejsce w piłce ręcznej chłopców

W dniu 14.11-15.11 w ramach zawodów MSZS zostały rozegrane finały Mistrzostw Bytomia Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców. W finałowej czwórce znalazł się również zespół ZSTiO. Chłopcy rozegrali 3 mecze na bardzo wysokim poziomie- przez niektórych okupione bolesnymi upadkami i kontuzjami po faulach przeciwników. Oto wyniki ZSTiO:ZSM-E 16:14, ZSTiO:PSB-ZS 14:11 oraz ZSTiO:IVLO 6:8 .Z tymi wynikami nasza reprezentacja uplasowała się na 2 miejscu.
W skład naszej drużyny weszli: Góźdź Dariusz 2m, Kaczmarczyk Mariusz 2m, Morawiec Axel 2m,Nykiel Dawid 2m, Kowalik Kamil 2m, Brojewski Sławomir 3g, Kapica Paweł 3g, Zawadzki Mateusz 3 inf, Gac Piotr 1g, Górnik Łukasz 1g, Kowalik Łukasz 1im, Koczar Paweł 2ie, Szubert Marek 2m
Gratulujemy naszym pierwszoklasistom, którzy zdobyli najwięcej bramek dla naszej reprezentacji- Kowolik Łukasz oraz Gac Piotr.  zobacz zdjęcia

E.Smagacz

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015