godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Nasi w Portugalii

Uczestnicy programu Comenius "Wiele kultur, wspólna technologia. Robotyka platformą wymiany doświadczeń podczas wspólnych działań" są już w Portugalii. Do Guimarães dotarli wczoraj późnym wieczorem i zostali "przejęci" przez portugalskie rodziny. Dzisiaj zaczęły się zajęcia w Escola Básica de Abação. Następne dni będą obfitować w różnego rodzaju wydarzenia jak zajęcia z robotyki, wycieczki do Bragi czy Porto. Dzięki nim uczestnicy poznają lepiej kraj docelowy, zwyczaje, tradycje, kuchnię. Wymiana kończy się w piątek, tak więc w sobotę cała ekipa wraca do Polski. Przypomnijmy, że oprócz Polski i Portugalii w spotkaniu uczestniczą również uczniowie i nauczyciele z takich krajów jak Włochy, Estonia, Litwa czy Hiszpania. To czwarte spotkanie w ramach projektu. W obecnym roku szkolnym ZSTiO wyjedzie również do Estonii i Hiszpanii.
Pozdrowienia ze słonecznej Portugalii :-)

Grzegorz Postrzech

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015