godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w naszym mieście rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod tablicą „Solidarności”. Następnie w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiona została Msza Święta za Ojczyznę. O godzinie 17 z ulicy Pułaskiego wyruszył pochód, którego celem był Pomnik Wolności. Pod nim odbyła się oficjalna część uroczystości. Do zgromadzonych przemówił prezydent Bytomia Damian Bartyla. Przypomniał o tym jak ważne jest to święto i że musimy każdego dnia dbać o naszą wolność i niepodległość. Żołnierze oddali trzykrotnie salwę honorową, zawyły też syreny. W uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy naszej szkoły. zobacz zdjęcia

D.Sitek

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015