godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Komputerowy Biathlon

Drużyna Naszej szkoły o nazwie The Fast Fingers po raz kolejny bierze udział w maratonie zadań komputerowych "Komputerowy Biathlon". Przez trzy tygodnie zawodnicy będą się zmagać z trudnymi zadaniami zleconych przez organizatorów. Startując od kilku lat w tym konkursie ZSTiO zawsze znajdowała się w pierwszej 10 turnieju. Trzymajcie kciuki za Naszych Fingersów. Będziemy na bieżąco informować o zdobytych punktach. Tabelę wyników można na bieżąco obserwować pod linkiem
Kibicujemy Naszym.

W.Krieser

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015