godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Najlepsze gimnazjum w Bytomiu (GŁOSOWANIE)

Która szkoła gimnazjalna w Bytomiu jest najlepsza? Uczniowie, której szkoły są najlepsi i mają najbardziej pozytywnie nastawienie do rozwoju? Gdzie młodzież nie tylko siedzi w szkolnych ławkach, ale poznaje świat? Gdzie może próbować swoich sił w różnych dziedzinach życia, szukać swojej zawodowej drogi? Gdzie jednocześnie można znaleźć wśród pedagogów wsparcie?

Głosujcie na nasze GIMNAZJUM nr6! Głosować mogą uczniowie, ich rodziny, pedagodzy i absolwenci. Na najlepszą szkołę ponadpodstawową w Bytomiu głosujemy do 19 listopada 2013. Dziennie można oddać max 5 głosów. Można głosować również przez Facebooka. O zwycięskiej szkole przeczytamy w Dzienniku Zachodnim. 

J.Kasprzyk

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015