godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wycieczka klasy 4 geo do Ustronia

Piękna pogoda, wspaniałe widoki i fantastyczna klasa – oto patent na udaną wycieczkę. W dniach 23-25 X klasa 4 geodezyjna świetnie bawiła się w miejscowości Ustroń. Uczniowie spędzili czas na górskich wędrówkach, miejskich spacerach i solankowych kąpielach. Wieczorem obowiązkowo grill, muzyka i tańce (tych, którym starczyło sił i energii po aktywnym dniu). Dzięki uprzejmości miejscowego klubu sportowego rozegrany został nawet mecz piłki nożnej. W piątek wszyscy uczniowie bezpiecznie wrócili do domu, przez weekend odpoczęli i teraz zrelaksowani rozpoczną przygotowania do matury i egzaminu zawodowego :) Wszystkim uczniom życzymy tak udanych wycieczek, a opiekunom tak dobrze zorganizowanych i zgranych klas. zobacz zdjęcie

A. Wawrzak

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015