godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Staż w Irlandii

Po wyczerpującej podróży druga grupa uczestników projektu "Staż zagraniczny szansą rozwoju kompetencji zawodowych oraz atrakcyjności na rynku pracy dla techników" realizowanego w ramach programu Leonardo da Vinci dotarła na miejsce przeznaczenia - Cork. Czas zatem rozpocząć praktykę. Tym razem na staże do Irlandii wyjechało 8 ekonomistów z klasy III eko oraz 7 mechatroników z klasy III im. Praktyki będą realizowane przez 3 tygodnie w firmach o profilach działalności zbieżnych z kierunkiem nauczania uczestników. Wyjazd to również świetna okazja na zwiedzanie ważniejszych miejsc Irlandii jak Dingle, Cliffs of Moher, Ring of Kerry czy Cobh. Uczestnicy mieszkają u rodzin irlandzkich poznając kulturę, zwyczaje czy kuchnię przy okazji szlifując język angielski. Niebawem więcej informacji.

G. Postrzech

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015