godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mistrzostwa Bytomia w Lekkiej Atletyce

W mijającym tygodniu w ZSO nr 3 odbyły się Mistrzostwa Bytomia w Lekkiej Atletyce szkół średnich. Miło jest mi poinformować, że w zawodach tych bardzo dobrze spisała się drużyna naszych chłopaków, która zajęła 3 miejsce. Reprezentantami Naszej Szkoły byli: Wypych Piotr Świrk Dawid Klasik Mateusz Kowalik Kamil Góźdź Darek Orawczyk Kamil Bajorek Kamil Warzecha Artur Kowalczyk Mateusz Szubert Marek Stawicki Oliwier Gabryś Patryk Brojewski Sławomir Prokop Daniel Klukoszowski Piotr
Wszystkim Gratulujemy !!!

T.Klimek

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015