godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Festyn rodzinny

Na zakończenie sezonu letniego na Srebrnych Stawach odbył się w dniu 29.09.2013 festyn rodzinny. Na odwiedzających w tym dniu czekało mnóstwo atrakcji m.in turniej golfa dla amatorów, pokazy latawców itp. Podczas festynu uczniowie ZSTiO również zaprezentowali swoje możliwości, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Pan Witold Krieser wraz z swoim zespołem mechatroników zaprezentował możliwości robotów oraz przed grą w golfa odbyła się rozgrzewka z wykorzystaniem robota ROBONOVA. Natomiast geodeci pod czujnym okiem pani Agnieszki Bińczak dokonywali pomiarów odległości między dołkami na polu golfowym.
Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczniom i do zobaczenia na następnych imprezach na pewno również z udziałem uczniów ZSTiO. zobacz zdjęcia

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015