godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Sukces naszej gimnazjalistki

Uczennica naszej szkoły ALEKSANDRA LESZEK (3c gimnazjum) zakwalifikowała się do udziału w ogólnopolskiej akcji artystycznej „Przystanek PaT”. Jest to artystyczny program stypendialny „Fundacji Klubu KONTRA” mieszczącej się w Bytomiu. Fundacja ta wybrała 10 uczniów z różnych bytomskich szkół, którzy wezmą udział w akcji artystycznej w Łodzi trwającej 6 dni. Akcja ta obejmować będzie udział w spektaklach, koncertach i warsztatach artystycznych (w zajęciach plastycznych, technicznych, teatralnych, tanecznych, dziennikarskich, filmowych, fotograficznych i wielu innych). GRATULUJEMY !

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015