godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Akcja Graffiti

W dniu 22 czerwca 2013r. rozpoczęliśmy na terenie ZSTiO akcję graffiti. Na jednej z trzech części zewnętrznego szkolnego muru uczniowie wykonali prace malarskie, tematycznie związane z naszą Szkołą. Twórczo wykazali się: Monika Jedrysiak (3c), Weronika Gabryś (3c), Dorota Koptas (2a), Natalia Kuczma (2a), Tomasz Karczewski (1 g-g). Kontynuacja akcji graffiti odbędzie się w przyszłym roku szkolnym. Anita Sitek - nauczyciel plastyki i zajęć artystycznych. zobacz jak teraz wygląda nasza szkoła

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015