godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mechatronicy w siedzibie Fiat Partner Bytom

W dniu 5.06, 6.06 uczniowie klas mechatronicznych uczestniczyli w spotkaniu w siedzibie Fiat Partner Bytom. Podczas spotkania dowiedzieli się "od kuchni" o prowadzeniu salonu. Na początku uczniowie zapoznali się z samochodami wszystkich marek oferowanych w salonie. Uczniowie dokładnie oglądali prezentowane samochody. Następnie pracownik salonu opowiedział o zabiegach marketingowych związanych z rozmieszczeniem samochodów, układem salonu oraz strukturze salonu. Po ciekawym wykładzie uczniowie przemieścili się do części serwisowej, gdzie poznali techniki przyjmowania samochodu na warsztat, dowiedzieli się o strukturze bazy danych marki FIAT oraz udostępniony został do zwiedzania również warsztat. zobacz zdjęcia

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015