godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Litwo, ojczyzno moja ... - Comenius

Po spotkaniu w Mediolanie w listopadzie 2012 oraz Bytomiu w lutym 2013, przyszedł czas na realizację trzeciego spotkania w ramach projektu Comenius -  Wiele kultur, wspólna technologia. Robotyka platformą wymiany doświadczeń podczas wspólnych działań. Tym razem partnerem goszczącym jest szkoła na Litwie w Lekėciai niedaleko Kowna. ZSTiO wysłał tam 8 uczniów i 3 nauczycieli.
Spotkanie to kontynuacja działań dotyczących tematu przewodniego projektu - robotyki, poznanie innej kultury, tradycji, nawiązanie nowych kontaktów pomiędzy uczestnikami z innych krajów. Przypomnijmy, że oprócz Polski i Litwy w projekcie uczestniczą też Hiszpania, Portugalia, Włochy i Estonia. Spotkanie potrwa do piątku.

Strona projektu: http://6cultures1tech.eu/

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015