godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Nauczyciele ZSTiO w Hiszpanii

Chyba każdy w szkole rozpoznaje program Leonardo da Vinci. Dzięki niemu wielu uczniów mogło odbyć praktyki zawodowe zagranicą. Okazuje się jednak, że nie tylko uczniowie ZSTiO mogą być jego beneficjentami. Ośmiu nauczycieli szkoły właśnie dotarło do Hiszpanii (Grenady). Przez najbliższy tydzień będą oni uczestniczyć w szkoleniu w ramach programu LdV VETPro. Wszystko dzięki projektowi "Wymiana doświadczeń nauczycieli sposobem na podniesienie jakości nauczania i zwiększenie wymiaru europejskiego Zespołu Szkół Technicznych". Nauczyciele poznają system hiszpańskiej edukacji, zwiedzą placówki szkoleniowe oraz zakłady pracy powiązane z kierunkami kształcenia, podejrzą hiszpańską kulturę i zwyczaje. Kto wie, może zaimplementują niektóre hiszpańskie rozwiązania w naszej szkole. Jest pewne, że przywiozą do Polski dobrą pogodę:-)

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015