godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Tego jeszcze nie było !

Uczeń klasy I M Tomasz Gogulski zwyciężył w Finale Regionalnym XIII edycji konkursu językowego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Pokaż nam język” zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu - w zakresie języka HISZPAŃSKIEGO. Półfinał i finał regionalny przeprowadzony został dnia 25.03.13 w Wydziale zamiejscowym w Chorzowie. Pięciu finalistów z każdego języka /angielski, niemiecki, hiszpański/ wzięło udział w debacie. W języku hiszpańskim uczestnicy wypowiadali się na temat : „Dzięki Internetowi tworzymy globalne społeczeństwo. Czy naprawdę ?” Przemyślane i konkretne wypowiedzi Tomka przekonały jury do przyznania mu I miejsca. Superfinał odbędzie się w Bydgoszczy na Wydziale Finansów i Zarządzania w dniu 12 kwietnia 2013. Oprócz cennej nagrody rzeczowej Tomek otrzymał możliwość darmowego studiowania na pierwszym roku w WSB. Gratulujemy i zachęcamy innych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w następnej edycji konkursu w przyszłym roku.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015