godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

I miejsce koszykarek

Dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły I miejsce w Mistrzostwach Bytomia w koszykówce. W finale, który odbył się 25.01.2013r. pokonały Gimnazjum nr 14 wynikiem 50:9. Skład zwycięskiej drużyny stanowiły dziewczynki z klasy III a: Dominika Feledyn, Karina Lupa, Dominika Piasecka, Jessica Pajor, Dominika Placek, Andżelika Semków, Ewelina Kiczyńska, Kinga Kolago oraz Aleksandra Woźnicka z IIa. Najwięcej punktów zdobyła Karina Lupa – kapitan drużyny.

Trenerem zespołu oraz organizatorem zawodów była Karina Opoka.

Nasze koszykarki będą rozgrywać następne zawody w Piekarach Śląskich z Gimnazjum nr 4.

 

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015