godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

28.02.13 obchodziliśmy w ZSTiO DZIEŃ GRAFIKA!

Wielu uczniów paradowało po szkole z  pomalowanymi twarzami, na dużej przerwie odbyła się projekcja filmu autorstwa Marcina Piękosia z klasy 4 In A, przed drzwiami do pracowni 114 powstał obraz o tematyce graficznej, były także gorące gofry, nasze uczennice z klasy 4 In B (Dominika Orzeszyna, Kasia Białek i Ania Kwiatek z towarzyszeniem roztańczonego Mariusza Kaczmarczyka z kl 1M) zaprezentowały Piosenkę Grafika, na czwartej lekcji odbył się godzinny Mini-kurs Photoshopa, można było zamówić sobie karykaturę (Aleksandra Pępiak z 4 In B) i obejrzeć wystawy. Odbył się także Konkurs Wiedzy na temat Grafiki Komputerowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Znajomość przedmiotu okazała się całkiem imponująca! Aż 4 osoby uzyskały maksymalną ilość punktów (Damian Kaczmarek (2 IM), Adam Bloch, Maciej Hyla, Dawid Żugaj (2 In A)). Konieczna będzie dogrywka! We wtorek 12-tego marca na dużej przerwie ostateczna bitwa o nagrodę rzeczową.

Wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację naszego święta (wkładając w to dużo serca i poświęcając swój cenny czas) bardzo dziękuję! Marta Zawadzka

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015