godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

COMENIUS - SPOTKANIE W BYTOMIU

W tym tygodniu wiele się będzie działo, mamy bowiem w szkole niecodziennych gości. Odwiedzili nas właśnie uczniowie i nauczyciele z takich krajów jak Estonia, Hiszpania, Litwa, Portugalia czy Włochy, w sumie 37 osób. Wszystko dzięki programowi Comenius i projektowi "Wiele kultur, wspólna technologia. Robotyka platformą wymiany doświadczeń podczas wspólnych działań".
Uczestnicy projektu będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli powiąznych tematycznie z projektem, wymieniać doświadczenia, poznawać polską historię i kulturę. Zagraniczni goście mieszkają u swoich kolegów z Polski. Zapraszamy na stronę projektu http://6cultures1tech.eu.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015