godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

ZŁOTO i SREBRO dla naszych biegaczy!!!!

cross1 19Miło nam donieść o kolejnym sportowym sukcesie naszych uczniów. Ostatnimi zawodami w ramach rywalizacji międzyszkolnej był Cross Wiosenny- coroczna masowa impreza biegowa organizowana przez OSiR Bytom oraz MSZS Bytom. W sumie wzięło w niej 827 uczestników . ZSTiO uzyskało miano NAJLICZNIEJSZEJ SZKOŁY !!!! 104 uczniów + 5 nauczycieli. Indywidualnie : w kategorii dziewcząt Maria Magierska 1m- 3 miejsce , a w kat. chłopców Dominik Hoffmann 3infc - 2 miejsce. W klasyfikacji generalnej DZIEWCZĘTA II miejsce a CHŁOPCY I miejsce !!!!! Gratulujemy!!!! galeria

WF TEAM

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015