godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Sukces sportowy dziewcząt z gimnazjum.

W listopadzie rozegrane zostały Mistrzostwa Bytomia w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły okazała się poza zasięgiem rywalek i zdobyła I miejsce w Bytomiu, tym samym awansowała do rozgrywek rejonowych. Skład tworzyły: Monika Komor (2c), Magdalena Błaszczyk (3a), Patrycja Cieplak (3a), Dominika Feledyn (3a), Natalia Ficek (3a), Ewelina Kiczyńska (3a), Kinga Kolago (3a), Wiktoria Lewicka (3a), Karina Lupa (3a), Jessica Pajor (3a), Dominika Placek (3a), Angelika Semków (3a), Katarzyna Lazaj (3a).

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015