godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Sukces ekonomistów

Z wielką radością informujemy , że Monika Barczyńska i Rafał Janocha uczniowie klasy IV ekonomicznej zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości. Drugi etap zostanie przeprowadzony 17 stycznia 2013 roku. Warunkiem przejścia do finału jest osiągnięcie 80 procentowej skuteczności w teście kwalifikacyjnym składającym się z 25 pytań. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. Nauczyciele pionu ekonomicznego

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015