godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Dzień Mechatronika

W dniu 11.12.2012 w ZSTiO odbył się pierwszy w historii szkoły Dzień Mechatronika. Cały pion mechatroniczny zorganizował się perfekcyjnie -- wyróżniali się w tym dniu jednolitymi koszulkami oraz dla całej społeczności ZSTiO przygotowali szereg niespodzianek. Na pierwszej przerwie zatańczył szkolny robot - uczeń z klasy pierwszej juz miejmy nadzieję, że na stałe wkomponuje się w rolę Naszego "żywego" robota. Mechatronicy przygotwali MECHATRONIC DANCE. Kulminacją pierwszej długiej przerwy było ułożenie kostki RUBIKA w czasie krótszym niż 1 min.


Kolejnymi atrakcjami były pokazy modelarskie na bazie urządzeń mechatronicznych oraz mecha żarcie w postaci pyszengo bigosu. Podczas Dnia Mechatronika odbył się konkurs Wiedzy Technicznej dla pionów. Udział w nim wzięli gimnazjaliśći,ekonomiści,górnicy oraz mieszana drużyna pionu informatyczno - geodezyjnego. Najlepsi okazali się ekonomiści,drugie miejsce zajęli górnicy, a na trzeciej pozycji znalezli się gimnazjaliści. W konkursie wystartowała również Dyrekcja szkoły. Każda klasa mechatroniczna wyłoniła też w swoich szeregach Wielkiego Mechatronika oraz Mistrza Kostki Rubika. W imieniu organizatorów tego dnia dziekuję wszystkich za dobrą zabawę na przerwach i udział w konkursach i zapraszamy za rok.
Całemu pionomi mechatronicznemy życzę sukcesów i dalszego tak wielkiego zaangażowania w życie szkoły i rozwój kierunku mechatornicznego.
Z mechatronicznymi pozdrowieniami dr inż. Witold Krieser

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015