godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Informatycy ZSTiO ustrzelili kolejne złoto.

W piątek braz15 marca w budynku ZSME odbywały się zawody strzeleckie „O Srebrne Muszkiety”. Po raz kolejny informatycy z klasy IV INF B pokazali, że potrafią wyśmienicie strzelać nie tylko w świecie wirtualnym. Jakub Kwiecień zajął 1 miejsce, Wojciech Szczepański stanął na najniższym stopniu podium, natomiast Michał Hyra uplasował na czwartym miejscu. Dzięki tak wspaniałym wynikom, chłopcy osiągnęli sukcesy indywidualne, jak również drużynowy, zdobywając 3 rok z rzędu I miejsce w zawodach miejskich oraz będą reprezentować szkołę w województwie. W zawodach rywalizowały również dziewczyny, w składzie: Joanna Pydynkowska, Wiktoria Kaczmarek i Paulina Głogowska, które zajęły V miejsce. Serdecznie gratulujemy !!

WF TEAM

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015