godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Sukces uczniów w miejskim konkursie ku czci "Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych"

W dniu 05 marca 2019 roku, klasa II mechatroniczna uczestniczyła w sesji popularnonaukowej poświęconej Żołnierzom Wyklętym w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Podczas sesji uczniowie zapoznali się z życiem i działalnością młodzieży walczącej w podziemiu antykomunistycznym, ze szczególnym uwzględnieniem Danuty Siedzikówny pseudonim "Inka", zamordowanej w przededniu 18 urodzin. Na zakończenie sesji wręczono nagrody. W konkursie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych zwyciężyli uczniowie klasy II mechatronicznej. Pierwsze miejsce zajął Dawid Kurek, drugie Patryk Werajtis , a trzecie Kacper Szymaniak. W konkursie multimedialnym zwyciężyła Dominika Szornal z klasy 3 informatycznej A, zaś w konkursie plastycznym zwyciężył Robert Gabryłowicz z klasy III A gimnazjum .

galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015