godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Srebrna szkoła - Technikum nr 6!

Kolejny rok ZSTiO pokazuje, że jest najlepszą szkołą. Srebrna tarcza to znak, że jesteśmy w czołówce polskich techników. Prestiżowy tytuł, który przyznaje Fundacja Edukacyjna Perspektywy zaklasyfikował nas na 28 miejscu w rankingu techników śląskich i 163 miejscu rankingu techników ogólnopolskich. Gratulujemy nauczycielom i uczniom za wkład pracy, dzięki któremu możemy się szczycić tą odznaką.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015