godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

DZIEŃ EKONOMISTY AD 2018

Zapraszamy całą społeczność szkoły na tegoroczne obchody Dnia ekonomisty. W tym roku szkolnym świętujemy przez dwa dni. W poniedziałek 17 grudnia klasy ekonomiczne wezmą udział w wykładzie i warsztatach pt. „Ochrona młodego konsumenta”. Wykład poprowadzi dr Izabela Sowa adiunkt Katedry Badań Konsumpcji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Następnego dnia - 18 grudnia będziemy gościli doktora Bartłomieja J. Gabrysia z Katedry Przedsiębiorczości UE, który poprowadzi warsztaty pt.: Jak być pięknym, młodym i bogatym – czyli o mitach przedsiębiorczości”. W tym dniu zapraszamy wszystkich uczniów szkoły do wspólnej zabawy i degustacji świątecznych smakołyków. Chętnych zapraszamy m.in. do udziału w grze terenowej: „Bieg ekonomiczny”, grze komputerowej „Od bułki do spółki”, quizie ekonomiczno – świątecznym. Na przerwach będziemy mogli podziwiać ekonomistów w pokazie mody biurowej, tańcach: belgijce i zumbie. Na uczestników gier, quizów czekają różne nagrody ( min. dzień bez pytania) Życzymy udanej zabawy !
PS Szkolne stoiska zapraszają na domowe wypieki świąteczne !

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015