godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Kwesta 2018 szczegóły

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z harmonogramem dyżurów przy tegorocznej kweście. Przypominam, że zbieramy pieniądze na Dorotę Bogacką i sprawy parafialne. Pragniemy pomóc w rehabilitacji Dorotki, dlatego ks. proboszcz udzielił zgody na zbiórkę na ten szczytny cel, za co bardzo dziękujemy! Kwestujących, szczególnie osoby odpowiedzialne za poszczególne grupy, proszę o ODPOWIEDNIE ZACHOWANIE I WŁAŚCIWY STRÓJ. Kwestując reprezentujemy naszą szkołę! Oto krótkie wytyczne: czytaj

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015