godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

II Bytomski Turniej Zagadek Logicznych

W środę 10 października w naszej szkole odbył się II Bytomski Turniej Zagadek Logicznych, którego patronatem było Stowarzyszenie Mensa Polska. Był to konkurs, w którym liczyła się inteligencja, spryt i praca umysłu. Gościliśmy 9 drużyn, składających się z najlepszych mózgów klas ósmych SP i trzecich bytomskich gimnazjów. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 51, która oprócz nagród ufundowanych przez ZSTiO, otrzymała także kupony uprawniające do bezpłatnego udziału w sesji testowej Mensy Polskiej, dające możliwość wejścia w szeregi członków tego stowarzyszenia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu intelektualnego. galeria
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli man przy organizacji turnieju.

Barbara Bomba, Anna Rytczak 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015