godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mistrzostwa ZSTiO w Biegach Przełajowych.

W poniedziałek na abs2018-01s 8 lekcji zostały zorganizowane pierwsze Mistrzostwa ZSTiO w Biegach Przełajowych. Zawody miały miejsce na terenie wokół hali na Skarpie i trzeba było pokonać dystans 1500m . Zwycięzcą i Mistrzem ZSTiO został Krzysztof Adamek z klasy 1M. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Markefka także z 1M, a trzecie miejsce zajął Krzysztof Olkowicz z 3M. Gościnnie w zawodach wziął udział nasz absolwent i tegoroczny praktykant AWF-u Marek Szubert, który wpadł na metę równo z naszym zwycięzcą. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015