godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

II Bytomski Turniej Zagadek Logicznych

zagadka2018W środę 10 października już po raz drugi w naszej szkole odbędzie się Bytomski Turniej Zagadek Logicznych organizowany we współpracy z Mensą Polska. Z tej okazji mamy dla Was zagadkę. Pierwsze trzy osoby, które na adres ania@technikum6.pl prześlą poprawną odpowiedź wraz z wyjaśnieniem otrzymają firmowy kubek ZSTiO ufundowany przez Pana dyrektora. Zachęcamy do zabawy.

Barbara Bomba, Anna Rytczak

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015