godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Europejski Tydzień Kodowania

bubbles logoCode Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Nasz szkoła kolejny raz włączy się w tę inicjatywę organizując dla uczniów klas pierwszych informatycznych Godzinę Kodowania, w czasie której zainteresowani uczniowie będą mogli poznać komendy i składnię języków programowania JavaScript lub Python. Zagadnienie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy i walory edukacyjne, takie jak rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia. W tym roku Code Week odbędzie się już po raz piąty! To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi czy robotyką. Dokładny dzień i godzina kodowania zostanie podana po zamknięciu listy uczestników. Zgłoszenia do dnia 9 października godz. 15.00 oraz dodatkowe informacje u p. Grzegorza Kraus.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015