godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w Mistrzostwch Szkoły w Biegach Przełajowych, które odbędą się w poniedziałek 8 października na 8 godzinie lekcyjnej. Startujemy w osobych kategoriach dziewcząt i chłopaków. Dystans do pokonania dla wszystkich 1500 m. Najlepsze osoby mają szansę reprezentować szkołę w zawodach miedzyszkolnych. Czekamy na zgłoszenia do soboty u nauczycieli wychowania fizycznego lub na maila: tomasz.klimek@technikum6.pl

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015