godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”

Zapraszam fotoamatorów, pasjonatów fotografii, bibliofilów i wszystkich kochających czytać do nadsyłania zdjęć promujących pasję czytania widzianą przez pryzmat obiektywu. Tematyką zdjęć jest osoba (kolega, koleżanka, ktoś z rodziny) „przyłapana” na czytaniu książki, np. w autobusie, tramwaju, na ławce, w szkole, po prostu gdziekolwiek. Termin nadsyłania prac trwa w czasie: 1-12 października 2018r. Organizatorem konkursu jest Pracownia Edukacji Czytelniczej Pałacu Młodzieży w Katowicach. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w naszej bibliotece szkolnej. Zapraszam

Jolanta Pucher

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015