godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Olimpiada Statystyczna

Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież ZSTiO do udziału w III edycji Olimpiady Statystycznej. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Spośród uczestników w ramach trójstopniowej rywalizacji zostanie wyłonione grono finalistów i laureatów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – indeksy na prestiżowe uczelnie i cenne nagrody. Harmonogram Olimpiady w roku szkolnym 2018/19
  I stopień – zawody szkolne - 4 grudnia 2018 r.   
II stopień – zawody okręgowe - 9 stycznia 2019 r.     
III stopień – zawody centralne - styczeń 2019 r.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z p. B Klichowską – Brózda sala 110 do 30.11.2018 r.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015