godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Sprzątanie świata

Tegoroczna akcja odbyła się 21 września 2018 roku pod hasłem „Akcja – segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”. Jej celem jest propagowanie selektywnej zbiórki odpadów. To ważne, aby ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które „zamrażamy” w odpadach, inicjować działania mające na celu zmniejszenie naszego negatywnego wpływu na środowisko. W ZSTiO, jak co roku, braliśmy czynny udział w sprzątaniu - uczniowie pionu informatycznego klasy 2 info-oze, pod opieką nauczyciela, zbierali śmieci na terenie wokół szkoły i pobliskiego cmentarza. Śmieci było sporo, więc dosyć szybko udało nam się zapełnić worki otrzymane z Urzędu Miasta.

zobacz galerię

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015