godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

To już dziś - "Anioły są wśród nas”

Dziś o godzinie 17.00 zapraszamy abs2018-01swszystkich uczniów i pracowników szkoły na wyjątkowy koncert  "Anioły są wśród nas". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację 2-letniej Dorotki. Jeśli chcesz przyłączyć się do pomocy, przyjdź na koncert, na którym wystąpią uzdolnieni uczniowie ZSTiO oraz zaproszeni goście, w tym gość specjalny:  pan  Krzysztof Drabik,  trzykrotny rekordzista świata w najdłuższej, najszybszej i najwyższej żonglerce, zdobywca nagrody publiczności  w programie "Mam talent". Bilety w cenie 15 złotych można  kupić w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu  (w kasie oraz on-line)  lub zamówić bezpośrednio w sekretariacie naszej szkoły. organizatorzy

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015