godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Terenowa gra zespołowa – GEOCACHING

gra1W dniu 24 WRZEŚNIA (poniedziałek) o godzinie 9:00 po raz TRZECI na terenie ZSTiO odbędzie się terenowa gra zespołowa – GEOCACHING, która jest organizowana przez uczniów kierunku technik geodeta. Jest to gra polegająca na poszukiwaniu tzw. skrytek (ang. geocache) uprzednio ukrytych przez innych uczestników rozrywki, które odnajdujemy i zostawiamy w tym samym miejscu. Odnalezione skrytki mają nadany numer oraz odpowiadającą danemu numerowi litery, które będą tworzyły hasło. Bądźcie czujni! Do zabawy zapraszamy KLASY 1 GO, 1 infB oraz 1 E W CELU INTEGRACJI I POZNANIA ZAKAMARKÓW SZKOŁY. Prosimy o przybycie o godzinie 8:45 pod salę nr 1. Podział klas na grupy został wywieszony na drzwiach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z grupą oraz jej opiekunem. Na najlepszych poszukiwaczy skrytek czekają nagrody! Wyróżnione będą 3 pierwsze drużyny. Zachęcamy do wspólnej zabawy!!

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015