godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Wyniki części teoretycznej egzaminów

Jesteśmy jedyną szkołą w Bytomiu, która w 100% przeprowadza część pisemną egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu. Właśnie dlatego już dziś wiemy, że ponad 92% uczniów, którzy przystąpili we wtorek do części teoretycznej egzaminu, zakończyło ten etap sukcesem. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zmagania.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015