godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Pierwsze miejsca w Crossie Wiosennym

cross18W dniu 13.06 w parku miejskim w Bytomiu nasi uczniowie wzięli udział w masowej imprezie biegowej organizowanej przez OSiR w Bytomiu. W sumie wystartowało 910 zawodników- z podziałem na różne kategorie wiekowe.Nasz ZSTiO TEAM reprezentowało 73 uczniów , którzy musieli pokonać dystans 1800m oraz 4 nauczycieli - 3600m. Miło nam donieść ,iż w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych indywidualnie- 1 MIEJSCE zdobył DOMINIK HOFFMANN Z 2infc ,a 2 MIEJSCE PAWEŁ UCHAŃSKI z 3infb. Natomiast w punktacji generalnej DRUŻYNA CHŁOPCÓW zajęła 1 MIEJSCE a DRUŻYNA DZIEWCZĄT 2 !!!!!! Tym niesamowitym wynikiem zakończyliśmy rywalizację sportową w tym roku szkolnym. Wszystkim naszym uczniom pragniemy serdecznie podziękować za wkład wniesiony w reprezentowanie naszej szkoły podczas różnych zmagań sportowych na terenie miasta, rejonu oraz województwa. I liczymy na wspólną pracę w przyszłym roku. Ze sportowym pozdrowieniem WF TEAM

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015