godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Podsumowanie akcji „Jak nie czytam, jak czytam”! `2018

8 czerwca o godz. 10.00 uczniowie ZSTiO wraz z Dyrekcją, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły dołączyli do czytelników w całej Polsce i po raz trzeci wzięli udział w akcji czytania w jednym momencie. Wyniki ogólnopolskiej zabawy poznamy we wrześniu. Natomiast znamy już wynik naszej szkolnej zabawy. W akcji wzięło udział 395 osób w tym 360 uczniów, 33 nauczycieli i innych pracowników szkoły i 2 wolontariuszy AIESEC z Meksyku i Kanady. Kolejny raz nie pobiliśmy naszego pierwszego wyniku z 2016r. (470 uczestników), ale przecież nie oto tu chodzi, żeby bić rekordy, a oto żeby dobrze się bawić. A jak to wyglądało zobaczcie sami.
Ponadto przypominam o „selfie z książką”, które możecie sobie zrobić i wysłać zgodnie z instrukcją do 30 czerwca, a może uda się Wam zdobyć nagrodę. (informacja poniżej) Organizatorzy akcji w ZSTiO serdecznie dziękują za udział w zabawie i zapraszają na kolejną edycję akcji „Jak nie czytam, jak czytam”! w przyszłym roku.

Selfie z książką, sleeveface.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do publikowania na facebooku i instagramie zdjęć z akcji (najlepiej selfie z książką). Po opublikowaniu ich na którymś z portali proszę dodać hashtag #jakczytam i ustawić grupę odbiorców zdjęcia jako „publiczna". Zdjęcia nie trzeba wrzucać na nasz fanpage. Wystarczy hashtag #jakczytam dodany w opisie zdjęcia, a zdjęcia czytelników z całej Polski będą łatwo dostępne po wpisaniu go w wyszukiwarki facebooka i instagrama. Wszystkie zdjęcia wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród, a w majowej „Bibliotece w Szkole" znajdzie się plakat promujący tę aktywność wśród uczniów. To najlepsza forma promocji akcji w naturalnym dla młodzieży miejscu. Każde zdjęcie zobaczy grupa znajomych jej autora, a w szerszej skali – setki tysięcy kolejnych osób.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015