godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

II miejsce geodetów z 3ego

W dniu 8 czerwca 2018r. geodeci z 3ego udali się na "VI Rajd Wesołego Geodety". Rajd został zorganizowany przez Zespół Szkół im. B. Prusa w Częstochowie. W tym roku wszystkie gry i zabawy o tematyce geodezyjnej odbywały się w kamieniołomie "Lipówka". W rajdzie wzięło udział 9 drużyn z różnych szkół kształcących przyszłych geodetów. Uczniowie musieli zmierzyć się z takimi zadaniami, jak: bieg z łatą, określenie przewyższenia i odległości na tzw. "oko". Należało odpowiedzieć również na pytania związane z kamieniołomem. Punktem kulminacyjnym był kabareton geodezyjny. Po pierwszym ogłoszeniu wyników zajmowaliśmy I miejsce razem ze szkołą z Gliwic. Po emocjonującej dogrywce zajęliśmy ostatecznie II równie zaszczytne miejsce!!. Dziękujemy organizatorom za super zabawę, a geodetom z klasy 3ego gratulujemy sukcesu.

galeria

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015