godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Jak nie czytam, jak czytam 2018

8 czerwca w piątek o godz. 10 00 zapraszam wszystkich uczniów wraz z nauczycielami na 3 edycję ogólnopolskiej akcji czytania w jednym momencie pt: „Jak nie czytam, jak czytam”!, (zbiórka przed głównym wejściem do szkoły godz. 9:50). Uczniowie z całej Polski będą ponownie wspólnie czytać książki próbując przy tym pobić zeszłoroczny ogólnopolski rekord czytania. plakat
Zapraszam również Dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły do uczestnictwa w akcji. Każdy przynosi własną książkę i czyta to, na co ma ochotę. Jeżeli ktoś nie ma własnej książki może ją wypożyczyć z biblioteki szkolnej.
Nasz zeszłoroczny szkolny wynik to 422 osoby czytające w jednym momencie. Ogólnopolski rekord to 459 409 osób. W tym roku główny organizator miesięcznik „Biblioteka w Szkole” zaprasza uczniów i nauczycieli do publikowania na facebooku i instagramie zdjęć z akcji, najlepiej selfie z książką. Przewidziane są nagrody (informacja poniżej) Selfie z książką, sleeveface. W tym roku zapraszamy uczniów i nauczycieli do publikowania na facebooku i instagramie zdjęć z akcji (najlepiej selfie z książką). Po opublikowaniu ich na którymś z portali proszę dodać hashtag #jakczytam i ustawić grupę odbiorców zdjęcia jako „publiczna". Zdjęcia nie trzeba wrzucać na nasz fanpage. Wystarczy hashtag #jakczytam dodany w opisie zdjęcia, a zdjęcia czytelników z całej Polski będą łatwo dostępne po wpisaniu go w wyszukiwarki facebooka i instagrama. Zdjęcia można umieszczać do końca czerwca 2018r. Wszystkie zdjęcia wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród. Więcej informacji na temat akcji na stronie www.czytamy.org

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015